Apgyvendinimas

Ramiam ir patogiam poilsiui, rekomenduojame keletą sodybų:

Kaimas Tau

Švenčionių rajone, Aukštaitijos nacionalinio parko pakraštyje, šalia miško, ant Švento ežero kranto randasi jauki sodyba.
Mūsų sodyba tai puiki vieta švęsti nedideles vestuves, gimtadienius, bendradarbių/bendraklasių susitikimus ir tiesiog ramiai
pailsėti šeimos ir draugų apsuptyje, pažvejoti. Sodybos teritorija- 4 ha., todėl Jūsų laukia puikus poilsis privačioje aplinkoje.

Vytauto Šerėno sodyba

Labanoro girioje šalia Girutiškio rezervato, Luknelės ir Juodynėlio upelių apsuptyje įsikūrusi Vytauto Šerėno sodyba, kurioje Jūs turite puikią galimybę pabėgti nuo miesto triukšmo ir dulkių. Tai vieta, kur laukinė gamta persipina su civilizacija.
Etnografinio stiliaus sodyba įrengta pagal Aukštaitijos tautines tradicijas ir yra jauki vieta tiems, kurie nori praleisti laiką gamtoje neatsisakant šiuolaikinių patogumų. Čia Jūsų laukia jaukūs kambariai, erdvi svetainė su židiniu, ant upelio kranto stovinti pirtis su baseinu, skulptūrų parkas. Šiltus vasaros vakarus maloniai kviečiame praleisti laužo šviesoje.

Žeimenos Vingis

Jūsų laisvalaikiui, poilsiui, šventėms, renginiams siūlome rinktis naują kaimo turizmo sodybą „ŽEIMENOS VINGIS“ esančią Kuklių kaime, Švenčionių raj., ant Žeimenos upės kranto. Vienu metu sodyboje gali ilsėtis iki 50 svečių.  (50 miegamų vietų)

Poilsiavietė "Gamtoje"

Poilsiavietė „Gamtoje“ – ramiam poilsiui miško apsuptyje, Sudotos k., Sarių sen., Švenčionių rajonas - Namelių nuoma.

Sodyba "Labanoro Dūda"

Tai šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba Labanoro girioje ant Šiekščio ežero kranto. Jaukūs rąstiniai nameliai su visais patogumais pritaikyti šeimų poilsiui. Konferencijų – pokylių salėje galima rengti seminarus ir šventes. Sodyboje siūlome įvairių pramogų ir suaugusiems, ir vaikams: pirtį, kubilą, nusileidimo takelį į ežerą, baseiną, krepšinio ir tinklinio aikšteles, velomobilius, supynes, biliardą, vaikų žaidimo aikštelę, pasijodinėjimą žirgais ir pasivažinėjimą karieta ar rogėmis po vaizdingas Labanoro apylinkes.

Ežerinis

Tai ypatinga vieta rengti vestuves, šventes, pobūvius, leisti laiką su šeima bei  draugais. Čia  jūs rasite viską, ko gali prireikti įsimintinos šventės organizavimui nuo erdvios, jaukios salės, įspūdingos terasos ant ežero šlaito, iki naujos,  modernios vaizdo ir garso aparatūra, kurie leis  sukurti ypatingą atmosferą. Puikiai sutvarkyta 15 ha sodybos teritorija , brandus miškas, ažuolai, 15 kamienų turintis Grąžusis kadagys, savaime sukuria nepakartojamą harmoniją.

Valdemaro sodyba

Labanoro parke,Švenčionių rajone,Paaldikio kaime (vienkiemyje) įsikūrusi sodyba prie Lakajos upės ir Aldikio ežero. Gamtos apsuptyje, džiaukitės gamta ir ramybe, aktyviems poilsiautojams siūlome paplaukioti valtimi, baidarėmis. Pažaisti tinklinį arba krepšinį. Sodyboje galima stovyklauti su palapinėmis.

Sodyba "Elenutės namai"

Vienkiemis „Elenutės namai“ yra Aukštaitijos nacionalinio parko teritorijoje. Sodyba atkurta laikantis senųjų medinės architektūros ir pastatų išdėstymo tradicijų. Svečius apgyvendiname dviejų kambarių numeriuose ar namelyje – „klėtelėje“. Kiekvienas turi atskirą įėjimą, staliuką lauke, svetainę-virtuvėlę su židiniu, dušą, WC, miegamąjį.

Ilonos Šerėnienės sodyba

Sodyba įsikūrusi vaizdingame kraštovaizdyje ant Alksno ežero kranto Aukštaitijos Nacionaliniame parke. Patogu privažiuoti - iki pat sodybos asfaltuotas kelias. Tai puiki vieta mėgstantiems ramų poilsį, žvejams. Mėgstantiems poilsį derinti su aktyviomis pramogomis – dviračių takai, botanikos takas pasivaikščiojimui, gausu lankytinų vietų, tokių kaip Ginučių malūnas, Bitininkystės muziejus, Pakretuonės malūnas, Ladakalnis, Piliakalnis, Bitės apžvalgos bokštas ir daug kitų.